Ochrona zdrowia pielęgniarek i położnych

Ochrona zdrowia pielęgniarek i położnych

Szanowne Koleżanki i Koledzy, zjednoczmy się w tej petycji !

Zdrowie jakie tracimy w pracy dla innych powinno być rekompensowane. Jako organizacja staramy się realnie zmienić przyszłość naszego środowiska.

Tylko wówczas, jeżeli razem wraz z rodzinami i wszystkimi, co popierają nasze postulaty, zbierzemy odpowiednią ilość podpisów mamy szansę, by nas zauważono!

Podpisy zbieramy do końca sierpnia.

Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe zwróciło się także do Okręgowych Izb Pielęgniarskich oraz OZZPiP z prośbą o pomoc w rozpowszechnieniu tej petycji. 

Żywimy nadzieję, że działania naszych przedstawicieli okręgowych oraz Związków Zawodowych przyczynia się do tego, iż nasza, jakże ważna dla środowiska pielęgniarskiego i położniczego petycja dotrze do jak największej ilości pielęgniarek i położnych.

Kliknij i podpisz:

https://www.petycjeonline.com/ochrona_zdrowia_pracujcych_pielgniarek_i_poonych?fbclid=IwAR0J7lsVeSYBYM2IcaQFfMeIyfIvOHN1GwB0SguZ2mJOh1g3ZVRxZIhkEpg

Proszę zostaw odpowiedź

1 komentarz do wpisu “Ochrona zdrowia pielęgniarek i położnych”

  1. Pielęgniarki powinny mieć specjalne uprawnienia do choćby przejścia wcześniej na emeryturę czy zmniejszony limit godzinowy. Dźwiganie, praca na noce, promieniowanie rtg, zakażenia etc. To powinno być od tak zagwarantowane, nie ma innego drugiego kobiecego zawodu tak obciążającego, może policjantka ale one chyba mają te wszystkie dobrodziejstwa zapewnione.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: