Czy pielęgniarki i pielęgniarze są gotowi do zmian???

Cyfrowe na pewno! A TY?
19 maja Stowarzyszenie z. Pielęgniarki Cyfrowe mogły przedstawić swoją koncepcję zmian w myśleniu i postrzeganiu w naszym zawodzie na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie w Katedrze Collegium Medicum. Obecni na konferencji studenci oraz wykładowcy mogli dowiedzieć się „czym” jest stowarzyszenie. Przypominamy! Jesteśmy już całkiem sporą grupą IDEALISTÓW z całej Polski, którzy dyskutowali wirtualnie o sposobie na uzdrowienie polskiego pielęgniarstwa i których MISJĄ nadrzędną jest zjednoczenie w działaniu wszystkich, którzy chcą mieć wpływ na obecną rzeczywistość. Nie jesteśmy wirtualni…

My już robimy te zmiany!
Inteligencja zbiorowa! To nasz cel!
Potocznie się mówi „Co dwie głowy to nie jedna!”
My mówimy : Inteligencja zbiorowa, jako działanie grupy, tak aby była jednym skoordynowanym bytem, który potrafi swą inteligencję wzmacniać i wspierać przez poszczególne osoby. Kartezjańskie ‚myślę, więc jestem’ ZMIENIAMY NA „MYŚLIMY, WIĘC JESTEŚMY!

Zadam pytanie jeszcze raz. Czy masz świadomość, że aby zmiany były realne to realnie zacząć musimy je od siebie?
Koleżanko i kolego po fachu… Jednostka ginie w tłumie. Gdy jest TŁUM JEDNOSTEK to MAMY MOC!
Dziękujemy za zaproszenie na konferencję w tak zaszczytnym miejscu. Uniwersytet Jagielloński jest kolebką wiedzy i zawsze pomaga w rozwoju wybitnych jednostek, dlatego czujemy się wyróżnieni.
Teraz fotorelacja!Więcej zdjęćTU

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: