„Zastosowanie opatrunków specjalistycznych w leczeniu, pielęgnowaniu ran przewlekłych i trudno gojących się”

„Zastosowanie opatrunków specjalistycznych w leczeniu, pielęgnowaniu ran przewlekłych i trudno gojących się”

Gabinet drWidget dla pielęgniarek i położnych

7 lutego 2020 r. we Włocławskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Wolontariatu odbyło się bezpłatne szkolenie zorganizowane przez Stowarzyszenie Pielęgniarek Cyfrowych oraz firmę Paul Hartmann Polska Sp. z o.o.

Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe reprezentowała Pani mgr Iwona Rewers, natomiast firmę Hartmann Panowie Marek Cichosz, Krzysztof Sumiński oraz Jakub Wysocki.

W pierwszej części omówiono przyczyny niegojenia się ran oraz w sposób szczegółowy przestawiono zastosowanie poszczególnych opatrunków specjalistycznych firmy Hartmann.

Atmosfera panująca sprzyjała zadawaniu pytań i prowadzeniu dyskusji, pielęgniarki/pielęgniarze oraz przedstawiciele  firmy Hartmann dzielili się swoją wiedzą i doświadczeniami związanymi z stosowaniem opatrunków specjalistycznych u pacjentów.

W drugiej części szkolenia zaprezentowano, w jaki sposób stosować kompresjoterapię wielowarstwową w leczeniu przewlekłej niewydolności żylnej, oraz zastosowanie ślepego Dopplera. 

Ostatnim elementem szkolenia był warsztat przeprowadzony przez Pana Macieja Piątkowskiego „Od gabinetu zabiegowego do opieki długoterminowej – Elektroniczna Dokumentacja Medyczna pielęgniarki w programie Gabinet drWidget”.

mgr Iwona Rewers 

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za przybycie, a także

Panom Krzysztofowi Sumińskiemu, Markowi Cichoszowi oraz Jakubowi Wysockiemu z firmy Paul Hartmann Polska Sp. z o.o. oraz Panu Maciejowi Piątkowskiemu z firmy LekSeek Polska Sp. z o.o.  za wsparcie i pomoc w realizacji szkolenia. 

https://drw.pl/#landing-page

https://www.hartmann.info/pl-pl

Zdjęcie z grafiki: źródło – pixabay

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: