My znikamy na urlop, A Wy?

My znikamy na urlop, A Wy?

Szanowni Państwo,

 Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe pragnie podziękować za cały ostatni rok współpracy, merytorycznych dyskusji, owocnych badań i za udział w skutecznych, mamy nadzieję, warsztatach.

Wyprodukowaliśmy kilka badań ankietowych, dziesiątki artykułów, kilkaset pism, tysiące komentarzy, dziesiątki tysięcy polubień i setki tysięcy wejść na naszą stronę internetową i nasz fan page na Facebooku.

Zakładając organizację w 6 osób, nikt się nie spodziewał, że powstanie z tego społeczność, która sama sobie pomaga. W naszej grupie facebookowej zawsze znajdzie się osoba, która zna odpowiedź na zadawane pytania, a w naszym Stowarzyszeniu znajdujemy również zrozumienie i możemy się rozwijać.

Nie zawsze się zgadzamy, ktoś do nas dołącza, z kimś się rozstajemy, to normalna kolej rzeczy, ale jestem pod ogromnym wrażeniem działalności i osobowości naszych członków,  ich determinacji, kreatywności, chęci do nauki i woli do działania. 

Nie jest nam łatwo, bowiem często prozaiczne sprawy, jak finanse, czy podział obowiązków powoduje, iż brakuje czasu na polot, skuteczne reakcje, ale jesteśmy i działamy!

Ci ludzie, te kilkadziesiąt osób zdeklarowanych do SPC, codziennie pracuje pro-bono dla naszego wspólnego dobra. Mam ogromny szacunek do nich, gdyż poświęcają nie tylko swój cenny czas, ale i pieniądze. 

Działamy głównie non-profit,  rzadziej korzystamy z symbolicznych składek członkowskich, ze zrzutek i ewentualnych darowizn.

Mamy ponad 8000 polubień, 8652 członków grupy FB ponad 750 000 wejść na stronę internetową!

Teraz proszę Państwa o wyrozumiałość, potrzebny nam urlop… przerwa, wakacje, odpoczynek. 

By działać, nie możemy się wypalić. Równowaga jest niezbędnym ogniwem. 

Dzięki temu zdobędziemy siły na kolejny rok, by krok po kroku, od września,dalej budować nowoczesne pielęgniarstwo i położnictwo!

Zapraszamy na nasz fan page, podczas naszych urlopów, począwszy od 15.07.2019 r. aż do połowy sierpnia będziemy publikować powtórnie ciekawe i ważne artykuły. 

Zapraszamy do organizacji, pracy jest tyle, że członkowie chętnie się nią podzielą ☺

Dziękujemy, że jesteście!

Dziękuję członkom Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe! 

Jesteście dowodem na solidarność i konsekwencję, dowodem na inteligencję zbiorową.

Dziś zaś …

Życzę radosnych, ciepłych dni i skutecznego wypoczynku na urlopach,  a w pracy… najlepiej na jednym etacie.

Do zobaczenia wkrótce !

Kasia Kowalska

Proszę zostaw odpowiedź

1 komentarz do wpisu “My znikamy na urlop, A Wy?”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: