Spotkanie Integracyjne Liderów Pielęgniarek i Położnych.

Spotkanie Integracyjne Liderów Pielęgniarek i Położnych.

W dniu 23 lipca 2019 roku w godzinach od 9.00 do 14.00 w siedzibie Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych Komputerowych i Medycznych w Warszawie odbędzie się zorganizowane przez Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe Spotkanie Integracyjne Liderów Pielęgniarek i Położnych.


Podczas spotkania będą omówione ważne kwestie dotyczące strategii rozwoju pielęgniarstwa i położnictwa w Polsce, aktualne problemy i możliwości ich rozwiązywania.

Udział w spotkaniu zdeklarowali między innymi:

Dr n. o zdrowiu Dorota Kilańska, pielęgniarka, Adiunkt Uniwersytetu Medycznego w
Łodzi, Przewodnicząca Rady ds. e-Zdrowia w Pielęgniarstwie, Prezes Fundacji „Florencja” – Fundacji na Rzecz Upowszechniania Cyfryzacji i Rozwoju Standardów Opieki.

Dr n. med. Elżbieta Stasiak, pielęgniarka, nauczyciel akademicki, specjalista w dziedzinie pielęgniarstwa opieki długoterminowej, Prezes Stasiak Medical Team, członek Zarządu Krajowego Związku Podmiotów Leczniczych.

Dr hab. nauk ekonomicznych Joanna Jasińska, pielęgniarka, położna. Doktor habilitowany nauk ekonomicznych w zakresie zarządzania przedsiębiorstwem. Absolwentka studiów MBA na Akademii Ekonomicznej. Specjalista w dziedzinie zdrowia publicznego i medycyny społecznej. Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania projektami w Unii Europejskiej oraz Studiów Podyplomowych w zakresie  Nowoczesnych Technologii w Edukacji i Kształceniu i Studiów Podyplomowych Zarządzania Projektami Informatycznymi.
Członek Naukowego Towarzystwa Organizacji i Zarządzania, Towarzystwa Naukowego Prakseologii, Akademickiego Stowarzyszenia E-learningowego i Międzynarodowego, Stowarzyszenia Sport Kinetics. Prorektor i profesor PWSBiA.

Dr n. med. Katarzyna Malinowska, pielęgniarka, Specjalistka leczenia ran, właściciel firmy CatrisCare, członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Licencjonowana hirudoterapeutka i larwoterapeutka. Prowadzi szkolenia dla środowiska medycznego w zakresie leczenia ran i podologii.

Mgr Wiesława Załuska, pielęgniarka, wojewódzki Konsultant w Dziedzinie Pielęgniarstwa, Specjalista z dziedziny medycyny społecznej, Specjalista w dziedzinie organizacji ochrony zdrowia, MBA – Master of Business Administration, naczelna pielęgniarka, Kierownik Działu Opieki Medycznej, Pełnomocnik Dyrektora Ds. Systemu Zarządzania Jakością.

Anna Dudzińska, pielęgniarka, Przewodnicząca Okręgowej Rady Warszawskiej Okręgowej Izby Pielęgniarek i Położnych w Warszawie.

Mgr piel. Jolanta Dynarska, pielęgniarka, Specjalista opieki długoterminowej, leczenia ran i edukacji prozdrowotnej, wykładowca i konsultant iWound. Właściciel firmy Rehabilitacja Rodzinna, członek Polskiego Towarzystwa Leczenia Ran. Licencjonowana hirudoterapeutka i larwoterapeutka. Prowadzi szkolenia dla środowiska medycznego (lekarzy, pielęgniarek, podologów, farmaceutów) w zakresie leczenia ran oraz dla pielęgniarek z zakresu organizacji i zarządzania i pielęgniarstwa rodzinnego, pełnomocnik i członek Komisji Kształcenia Szczecińskiej Izby Pielęgniarek i Położnych. Liczne doświadczenie z pracy na oddziałach szpitalnych w Polsce i za granicą.

Gorąco zapraszamy do śledzenia ukazujących się informacji na temat zbliżającego się wydarzenia.

Pielęgniarki i położne zainteresowane udziałem w spotkaniu prosimy o kontakt na adres mailowy biura SPC: biuro@pielegniarkicyfrowe.pl

https://pwsbia.edu.pl/pl/o-uczelni/aktualnosci-wydarzenia/pielegniarki-i-polozne-w-pwsbia.html

Mapka miejsca spotkania – Warszawa ul. Bobrowiecka 9

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: