Kontakt

e-mail : biuro@pielegniarkicyfrowe.pl

telefon: +48 791 336 821

Formularz kontaktowy:

Przed skorzystaniem z formularza kontaktowego, zapoznaj się z naszą polityką bezpieczeństwa informacji

Polityka prywatności

Zasady współpracy z mediami w Stowarzyszeniu Zwykłym Pielęgniarki Cyfrowe określają zasady opracowane specjalnie dla Stowarzyszenia i funkcjonujące jako dokument wewnętrzny.

Przez media rozumiemy środki przekazu takie jak:

  • media cyfrowe – internetowe portale branżowe, działy dystrybucji informacji, agregatory newsów czy treści, portale społecznościowe, newslettery wydawane zarówno na terenie Polski, jak i lokalnie
  • periodyki – drukowane tradycyjne magazyny, tygodniki, miesięczniki czy inne, ukazujące się cyklicznie
  • dzienniki – gazety ukazujące się zarówno dla lokalnej społeczności, jak i dla mieszkańców naszego kraju
  • telewizja – relacje wideo, transmitowane zarówno z akcji organizowanych przez Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe, jak i szkolenia czy materiały edukacyjne promowane przez SPC. Mianem ,,telewizja ” określamy także wszelkiego rodzaju programy czy transmisje wideo, zarówno prowadzone przez ekipę profesjonalnych pracowników, jak i przez youtubberów, jak i osoby realizujących zapisy wideo w sieciach społecznościowych.
  • radio – podobnie jak telewizja, oprócz tradycyjnych programów radiowych nadawanych z wykorzystaniem fal radiowych, pisząc radio mamy też na myśli stacje działające tylko lub również w sieci, czy programy rozpowszechniane jako podcasty.
%d bloggers like this: