Okręgowa Izba PiP w Katowicach organizatorem pomocy dla ofiar mobbingu. Czy inne izby pójdą w jej ślady?

Okręgowa Izba PiP w Katowicach organizatorem pomocy dla ofiar mobbingu. Czy inne izby pójdą w jej ślady?

Szanowni Państwo, 

Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe gościło niedawno (8.11.2019 r.) na Konferencji „Mobbing –  i co dalej” zorganizowanej przez Okręgową izbę Pielęgniarek i Położnych w Katowicach.

 Konferencja była niezmiernie interesująca, aczkolwiek meritum sprawy, to możliwość uzyskania pomocy psychologicznej osobom dotkniętym mobbingiem.

Okręgowa Izba PiP w Katowicach zorganizowała bezpłatną pomoc psychologiczną dla członków samorządu zawodowego.

Pani psycholog Halina Radziwołek – Łosik dyżurować będzie:

17 i 20 grudnia w godzinach 11.00-15.00 w biurze OIPIP w Katowicach ul. Francuska 16.

„Pomoc psychologiczna obejmuje :

– przeprowadzenie indywidualnych konsultacji psychologicznych dla osób będących członkami samorządu (wypalenie zawodowe, depresja, problemy osobiste oraz zawodowe).

Uprzejmie prosimy o potwierdzenie obecności wraz z podaniem godziny telefonicznie w sekretariacie OIPIP pod nr. 32-209 04 15 do 17 lub mailowo izba@izbapiel.katowice.pl lub bezpośrednio na numer Pani psycholog 789 274 011 pod którym dyżurować będzie w piątki w godzinach 9.00-11.00 oraz 15.00-18.00. 

Szanowni Państwo, pozostaje nam pogratulować konsekwencji obietnicy udzielania pomocy członkom samorządu i życzyć sobie, by Pielęgniarki i Położne mogły korzystać w takiej możliwości w nadchodzącym Nowym Roku.

Z nadchodzącym Nowym Rokiem życzylibyśmy sobie także, by możliwość udzielania pomocy członkom samorządu oferowały wszystkie Okręgowe Izby Pielęgniarek i Położnych. 

Pozdrawiam serdecznie!

Katarzyna Kowalska

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: