Dział Information Technology Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe

Dział Information Technology Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe

Zespół Pielęgniarki Cyfrowe tworzą nietuzinkowi ludzie, którzy chcą mieć realny wpływ na zmiany zachodzące w środowisku pielęgniarskim.

Jednoczymy ze sobą kreatywnych, aktywnych i nastawionych na zmiany ludzi z kraju jak również spoza granic.

Nasze działania opierają się głównie na strategiach prowadzonych w pierwszej kolejności w strefie online, a następnie w offline. Staramy się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Dziś przybliżymy Wam działalność zespołu Information Technology=Technologia informacyjna (IT) Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe (IT SPC), którego liderem i nauczycielem jest Piotr Romanowski.

Aktywnymi członkami zespołu IT są: Ewa, Anna, Sandra, Viola, Agata, Dominika, Natalia, Eva. To dzięki nim śledzicie najważniejsze informacje odnośnie pracy i działań SPC.

Śmiało możemy przyznać, że nasz dział jest kluczowym czynnikiem kształtującym sukces organizacji, dając jej solidne podstawy i możliwość zwiększania efektywności i wydajności. Łączymy członków Stowarzyszenia i dbamy o ich bezpieczeństwo w sieci.

Zajmujemy się także obsługą, aktualizacją strony www, a także tworzeniem i ostateczną korekcją artykułów i grafik. Wszystko, co istotne dla nas i dla pielęgniarstwa przechodzi przez nasze ręce.

Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie dołączyć do Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe, wystarczy wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOSTWA (kliknij by dowiedzieć się więcej). Pragniemy poszerzać nasze zespoły, by jeszcze sprawniej i prężniej działać dla dobra pielęgniarek.

Tylko RAZEM możemy WIĘCEJ !

Pozdrawiamy,

Zespół Pielęgniarki Cyfrowe

%d bloggers like this: