Dział Copywriter Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe

Dział Copywriter Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe

Dział copywriter jest dla naszych odbiorców.

Pragniemy bowiem, dawać Wam czego potrzebujecie i szukacie w sieci w zakresie treści związanych z pielęgniarstwem.

Staramy się, żeby nasze teksty były merytoryczne, przemyślane i ciekawe.

Kim jesteśmy?

Nasz zespół działa pod okiem świetnego lidera – pielęgniarki, ale i pedagoga Joanny Lewoniewskiej.

Zespół Copywriter Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe, to fantastyczni ludzie, niezmiernie zaangażowani i aktywni. To osoby z ogromnym potencjałem, pomysłowi i kreatywni. To pielęgniarki i pielęgniarze, którzy mimo aktywności zawodowej, życia rodzinnego i osobistego pracują w Stowarzyszeniu dla całego środowiska pielęgniarskiego i położniczego. Każda z tych osób to indywidualność, ale razem tworzymy niepowtarzalną, zgraną ekipę. Wspólnie tworzymy jeden umysł grupowy.

Co robimy?

Piszemy artykuły oraz istotne informacje na naszą stronę www.pielegniarkicyfrowe.pl.

Są to wysokiej jakości teksty, które powstają po dogłębnej analizie literatury, bezpośrednich wywiadów, czy relacji ze spotkań.

Dzielimy się też wiedzą i sprawdzonymi wskazówkami. Choć nie możemy jeszcze pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w copywritingu, to zapewniamy, że w redagowanie tekstów wkładamy całe swoje serce.

Szanujemy naszych czytelników, bo wierzymy w ich inteligencję. Działamy nieszablonowo, chcemy Was zaskakiwać. Razem pracujemy na sukces Stowarzyszenia, wybierając treści przydatne i unikalne.

Naszym celem w prezentowanych treściach są konkretne informacje. Nie lubimy bowiem marnować słów i nie trenujemy cierpliwości naszych czytelników.

W swoich działaniach wciąż się uczymy, bo chcemy być profesjonalistami w tym co robimy. Podążamy za słowami jednego z najlepszych copywriterów na świecie Gary Bencivenga:

“…Najlepsi copywriterzy, to doskonali badacze. Podobnie jak górnicy – kopią, wiercą, wysadzają i odłupują, dopóki nie znajdą cennych złóż…”

Pamiętajcie, że w każdej chwili możecie dołączyć do Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe, wystarczy wypełnić DEKLARACJĘ CZŁONKOSTWA (kliknij by dowiedzieć się więcej). Pragniemy powiększać nasze zespoły, by jeszcze sprawniej i prężniej działać dla dobra pielęgniarek i położnych.

Pozdrawiamy

Zespół Pielęgniarki Cyfrowe

%d bloggers like this: