Sprostowanie

Sprostowanie

Na pisemny wniosek Dyrektora Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie, Pana Krzysztofa Bałata, otrzymany w dniu 25.10.2019 r., publikujemy stanowisko Pana dyrektora dotyczące „Listu otwartego” pracowników rzeczonego szpitala, który został opublikowany na stronie internetowej bloga Stowarzyszenia.

Proszę zostaw odpowiedź

1 komentarz do wpisu “Sprostowanie”

 1. Szanowne Panie Cyfrowe !
  Z dużym zaskoczeniem przyjąłem opublikowanie przez Pielęgniarki C. sprostowania Pana Dyrektora. Czyżby tym samym uznały Panie jego relację i argumenty? Czyżby Pan Dyrektor „wytłumaczył” Paniom „dobitnie” że powinnyście opublikować jego sprostowanie? Mam nadzieję, że nie przestraszyłyście się Panie, ale też mam nadzieję, że nie rozpoczęłyście współpracy z Dyrekcją.
  Chyba nikt nie uwierzy w świetlaną przyszłość Szpitala pod dowództwem XX i pracowników, którzy śpiewając i tańcząc radośnie zmierzają ku Słońcu… a pieniądze wysypują im się ze wszystkich kieszeni ..
  A uśmiechnięci i wyleczeni chorzy w pojedynczych salach, rekowalescentując jedynie nucą hymny pochwalne ku jedynemu – zbawcy normalnemu
  Warto pomyśleć…
  Leczący – niewspółpracujący i niedonoszący

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: