Relacja z  Inauguracji Roku akademickiego 2019/2020  w Prywatnej  Wyższej Szkole Nauk Społecznych , Komputerowych  i Medycznych

Relacja z Inauguracji Roku akademickiego 2019/2020 w Prywatnej Wyższej Szkole Nauk Społecznych , Komputerowych i Medycznych

 W dniu 28.09.2019 r. w Prywatnej  Wyższej Szkole Nauk Społecznych, Komputerowych  i Medycznych w Warszawie, odbyła się Inauguracja Roku akademickiego 2019/2020. 

Po wprowadzeniu sztandaru uczelni, uroczystość rozpoczął  Rektor PWSBiA prof. dr Waldemar Dębski, który po raz pierwszy, z dumą, przywitał  studentów podejmujących naukę na kierunku pielęgniarstwo.  

Po uroczystym ślubowaniu,  studentom I-go roku indeksy wręczyła Pani Prorektor ds. dydaktycznych prof. dr hab. Joanna Jasińska.

Uczestnicy tej, jakże podniosłej uroczystości mieli również okazję wysłuchać interesującego wykładu inauguracyjnego prof. dr hab. Jarosław Kierkusia nt. „Leczenie przez żywienie – wyzwania XXI w.” 

Nie zabrakło również wykonania wpisanej w tradycję uroczystości akademickich pieśni studenckiej „Gaudeamus igitur” (łac., radujmy się więc).

Sezon Akademicki 2019/2020 został otwarty.

https://pwsbia.edu.pl/pl/o-uczelni/aktualnosci-wydarzenia/z-zycia-uczelni.html

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: