Z Nowym Rokiem z nowym krokiem!

Z Nowym Rokiem z nowym krokiem!

Z Nowym Rokiem z nowym krokiem!

Dość często z naszych ust padają te słowa.

Żegnamy stary rok, a witamy nowy z nowymi postanowieniami i obietnicami.

Dlaczego?

Bo życzymy sobie lepszej wizji życia, chcemy jakiejś zmiany, obieramy nowe cele.

Niestety niekiedy nasze postanowienia nigdy nie doczekają się spełnienia, bo zabraknie nam motywacji lub siły do działania.

Jednak, najważniejsze to mieć wsparcie, wspaniałych ludzi wkoło. Przyjaciół, którzy wyciągną pomocną dłoń.

Jeśli, jako pielęgniarki, pielęgniarze i położne szukacie takiego wsparcia, miejsca gdzie Państwa problemy zostaną wysłuchane, ale i rozwiązane, to przynależność do Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe daje takie możliwości.

My jesteśmy zespołem, solidarni, skuteczni, bez krzyku ze spokojem dążymy do celu. Wierzymy, że razem możemy więcej, co potwierdzają nasze dotychczasowe sukcesy.

Prosimy zerknąć tu:

Fot.1. Dział Copywriter  SPC  (kliknij po więcej)

Fot. 2. Dział Information Technology SPC (kliknij po więcej)

Fot. 3 Dział Public Relations SPC (kliknij po więcej)

Jesteśmy realnymi osobami, praktykującymi pielęgniarkami i pielęgniarzami, znamy środowisko i problemy od środka, i podejmujemy działania na rzecz lepszego bytu zawodu.

Razem tworzymy niepowtarzalne centrum dowodzenia, a dzięki podziałowi obowiązków koordynujemy poszczególnymi procesami, które zachodzą w Stowarzyszeniu.

My wszyscy, czyli członkowie jesteśmy ogromnym źródłem wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Dzięki zaangażowaniu poszczególnych zespołów możemy na bieżąco przekazywać Państwu ważne informacje, a także nasze przemyślenia, pragnienia i wyobrażenia na rzecz realnych zmian w środowisku pielęgniarek i położnych.

Zespół Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe tworzą nietuzinkowi ludzie, którzy chcą mieć realny wpływ na zmiany zachodzące w środowisku pielęgniarskim.

Jednoczymy ze sobą kreatywnych, aktywnych i nastawionych na zmiany ludzi z kraju, jak również spoza granic.

Nasze działania opierają się głównie na strategiach prowadzonych w pierwszej kolejności w strefie online, a następnie w offline.

Staramy się dotrzeć do jak największej liczby odbiorców.

Zespół Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe, to fantastyczni ludzie, niezmiernie zaangażowani i aktywni.

To osoby z ogromnym potencjałem, pomysłowi i kreatywni. To pielęgniarki i pielęgniarze, położne, którzy mimo aktywności zawodowej, życia rodzinnego i osobistego pracują w Stowarzyszeniu dla całego środowiska pielęgniarskiego i położniczego.

Każda z tych osób to indywidualność, ale razem tworzymy niepowtarzalną, zgraną ekipę. Wspólnie tworzymy jeden umysł grupowy.

Zgłaszajcie się do nas.

Mówcie o nas.

Czytajcie.

Udostępniajcie materiały.

Bądźcie.

To Nowy Rok i nowy początek!

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: