Uwaga na firmy szkoleniowe!!!

Uwaga na firmy szkoleniowe!!!

,,Współpracujemy z placówkami medycznymi na terenie Całej Polski.

Wszędzie, gdzie realizujemy kursy i szkolenia, klienci doceniają naszą solidność, profesjonalność oraz wysoki poziom merytoryczny. ‘’

Tak na swojej stronie internetowej www.meducare.pl przedstawia się firma Interrete, organizująca zawodowe kursy szkoleniowe i specjalistyczne dla pielęgniarek na terenie całego kraju.

Wysoki poziom zaufania do firmy mają potwierdzać liczne referencje, również z Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych którymi firma się szczyci ( wg strony internetowej).

Solidność spółki również ma potwierdzać eksponowane logo Polskiej Izby Firm Szkoleniowych.

Tymczasem, coraz więcej osób zgłasza swoją wątpliwość, co do prawidłowej działalności tej firmy.

Koleżanki i koledzy skarżą się, że mimo, iż dokonali wpłat pieniężnych na poczet realizowanego programu szkoleniowego, często przekraczających kwotę 4000 zł, firma nie wywiązuje się z harmonogramu zajęć zawartych w indywidualnych umowach z uczestnikami.

Na liczne pytania uczestniczek/ów kursu, firma nie odpowiada, nie udziela wyjaśnień, nie wywiązuje się z umów.

Zajęcia odbywały się na terenie 18 Okręgowych Izb Pielęgniarek i Położnych. To jest w skali, ok. 1/3 OIPiP z całej Polski.

Takie zachowanie wobec klientów firmy Interrete wzbudza ogromny niepokój i obawy, czy nie doszło do oszustwa i wyłudzenia.

Obecnie, wszystkie kursy rejestrowane są poprzez portal SMK, co miało stanowić gwarant solidności i bezpieczeństwa odbywanych szkoleń.

Stowarzyszenie Pielęgniarek Cyfrowych zachęca osoby, które czują się oszukane do zgłaszania się do grupy utworzonej na platformie Facebook pod nazwą:

,, Meducare – poszkodowani ze specjalizacją – grupa Pielęgniarki Cyfrowe”.

https://www.facebook.com/groups/1675898559183548/

Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe stoi na stanowisku, że należy nagłośnić problemy, które wystąpiły w owej firmie, by ostrzec inne osoby przed  nieuczciwymi firmami szkoleniowymi.

Prosimy podzielić się z tym wpisem i samemu zachować czujność przy wyborze firmy szkoleniowej.

SPC

Proszę zostaw odpowiedź

1 komentarz do wpisu “Uwaga na firmy szkoleniowe!!!”

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: