Co najczęściej czytaliśmy w ubiegłym tygodniu ?

Co najczęściej czytaliśmy w ubiegłym tygodniu ?

W ubiegłym tygodniu dwie nasze publikacje wzbudziły Państwa największe zainteresowanie.
Najczęściej czytany był felieton Katarzyny Kowalskiej pod dosyć odważnym tytułem

,, Jak nie sraać we własne gniazdo czyli malkontentom mówimy nie”.

Mam nadzieję, że wszyscy Państwo zrozumieli przekaz i wysokie notowania artykuł zawdzięcza przede wszystkim ważnej treści.

Jak nie „sraaać we własne gniazdo”, czyli malkontentom mówię: SIEDZIEĆ CICHO!

Drugą publikacją najchętniej czytaną przez odbiorców była kontynuacja akcji prowadzonej przez Stowarzyszenia pt. ,, Matki Pakietu Szumowskiego”.

Jest to cykl artykułów i seria wzorów pism, mająca pomóc naszym koleżankom, które z przyczyn od nich niezależnych (choroba), czy z własnego wyboru, pełniąc jedną z najważniejszych ról w społeczeństwie, rolę matki, zostały pozbawione części lub w ogóle nie otrzymały dodatku tzw. ,, Zembalowego ”, a obecnie nie włączono im tegoż dodatku do pensji zasadniczej.

W ubiegłym tygodniu opublikowaliśmy wzór dokumentu, który należy wysłać Rzecznika Praw Obywatelskich, pana Adama Bodnara w związku z wyżej wspomnianą sprawą. Właśnie dokument ten cieszył się Państwa dużym zainteresowaniem.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania strony www.pielegniarkicyfrowe.pl, najwygodniej jest nas zaprenumerować na głównej stronie w panelu bocznym.

Wspieramy wszystkie pielęgniarki, pielęgniarzy, położne oraz położnych, budujemy godność i szacunek dla naszych zawodów.

Wzór indywidualnego pisma pielęgniarki do Rzecznika Praw Obywatelskich – „Matki pakietu Szumowskiego”

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: