III Konferencja dla pielęgniarek – medycyna estetyczna. Relacja

W dniu 6.10.2018 roku w Krakowie, odbyła się Ogólnopolska Konferencja Szkoleniowa dla Pielęgniarek i Położnych , w której uczestniczyli członkowie Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe. Stowarzyszenie sprawowało również patronat medialny.

Tematem konferencji były : „Zabiegi estetyczne możliwością rozwoju zawodowego pielęgniarek i położnych” .

Konferencja pielęgniarek i położnych cieszyła się licznym zainteresowaniem.

W skupieniu zostały wysłuchane wykłady, padło wiele interesujących pytań, uzyskując od wykładowców wyczerpujące odpowiedzi.

Dr n. pr. Pani Anna Płatkowska przedstawiła prawne aspekty zabiegów estetycznych wykonywanych przez pielęgniarki i położne, natomiast Pani Paulina Ińska, jako ekspert ds. realizacji projektów opowiedziała o szkoleniach w branży estetycznej .

Najbardziej ciekawy i emocjonujący był wykład połączony z pokazem zabiegu wykonanym przez dr n. med. Panią Izabelę Załęską.

Zaś Pani Izabela Strzałkowska, ekspert ds. sanitarno-epidemiologicznych i BHP wskazała wymagania funkcjonalno-użytkowe gabinetów dla prowadzenia zabiegów estetycznych.

W konferencji wzięła udział także Pani Anna Baker, pielęgniarka dermatologiczna, która pracuje i mieszka w Londynie i wtajemniczyła uczestników konferencji, jak odnieść sukces w branży beauty.

Jako Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe, zachęcamy do brania czynnego udziału w tego typu konferencjach, poszerzania swojej wiedzy, co w konsekwencji może dać nam możliwość rozwoju zawodowego, a co za tym idzie również satysfakcję finansową.

Relację przygotowały:

Violetta Hain

Sandra Kazyk

Proszę zostaw odpowiedź

3 komentarze do wpisu „III Konferencja dla pielęgniarek – medycyna estetyczna. Relacja”

    • Proszę śledzić naszą stronę i stronę organizatora. Ściśle współpracujemy z sobą. Byłem na konferencji w Poznaniu. Wiele przydatnych wskazówek, kontakt z pielęgniarkami, które już działają w branży, możliwość wymiany doświadczeń. Wszystko to bardzo cenne doświadczenia. Piotr R.

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: