Zostało 10 dni do konferencji szkoleniowej dla pielęgniarek i położnych

Zostało 10 dni do konferencji szkoleniowej dla pielęgniarek i położnych

Rozwój zawodowy pielęgniarek i położnych jest bardzo często uwarunkowany miejscem pracy. Pracując w szpitalu, czy u pracodawcy, który narzuca swój model zarządzania personelem, często nie mamy wyboru w rozwijaniu swoich zainteresowań czy swojej ścieżki kariery.

Dlatego mocno kibicujemy każdej z nas, która odważyła się wybrać swój własny model rozwoju i konsekwentnie podążać swoją drogą.

Medycyna Estetyczna stwarza taką szansę. 

Już po raz drugi jesteśmy patronem medialnym Konferencji Szkoleniowej z zakresu medycyny estetycznej.  Podczas pierwszej konferencji, na której byliśmy, spotkaliśmy się z naszymi koleżankami, które odważyły się spróbować swoich sił. Rozmowa z nimi utwierdziła nas, że na rynku określanym często ,, beauty ” jest też miejsce dla pielęgniarek, szczególnie, że jest to rynek mocno rozwijający się. 

Pielęgniarki powinny, ba, muszą rozwijać swoje kompetencje. Ten ciągły rozwój jest wpisany w zawody medyczne.  Izby Pielęgniarek i Położnych częściowo pokrywają koszt szkoleń czy udziałów w konferencjach swoich członków. Zachęcamy do skorzystania z prawa do refundacji.  

Szczegóły i warunki refundacji są indywidualnie rozpatrywane w każdej z okręgowej z Izb. Osoby zainteresowane refundacją proszone są o indywidualny kontakt z Izbami.

Piotr Romanowski

Foto: Piotr Romanowski 

 

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: