Stowarzyszenie PC – popieramy postulaty Pielęgniarek z Przemyśla

Brak porozumienia na linii Dyrekcja – Pielęgniarki nie sprzyja nikomu. Przypominamy, że najważniejszym ogniwem i zasobem organizacji są ludzie. Oczekujemy dialogu.


Zakłamywanie rzeczywistości doprowadza tylko do całej serii nowych sporów i trudnych do rozwiązania problemów.

Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe wzywa Dyrekcję Wojewódzkiego Szpitala im. Św. Ojca Pio w Przemyślu do stworzenia warunków dla uzyskania kompromisu w patowej sytuacji. Brak porozumienia doprowadzi do eskalacji konfliktu.
Czytajcie nasze poparcie dla koleżanek Pielęgniarek!

Proszę zostaw odpowiedź

1 komentarz do wpisu “Stowarzyszenie PC – popieramy postulaty Pielęgniarek z Przemyśla”

  1. To bardzo smutne, że pielęgniarki ciągle o wszystko muszą walczyć a efekty tej walki są bardzo mizerne. Ta grupa zawodowa jest pozostawiona sama sobie, wymagania w stosunku do pielęgniarek ciągle rosną , ale nic za tym nie idzie. Pielęgniarki są bardzo słabo wynagradzane , zupełnie nie współmiernie do wykonywanej pracy i zupełnie niewspółmiernie do innej grupy zawodowej jaką stanowią lekarze ( w innych krajach europejskich taka sytuacja byłaby nie do przyjęcia). Jest to dla pielęgniarek nie zrozumiałe i bardzo zniechęcające. Poza tym nadmiar obowiązków i pojedyncze dyżury bardzo negatywnie wpływają na przepracowane pielęgniarki. Oczekujemy od przedstawicieli państwowych, iż wreszcie podejmą i naprawią tak niekorzystną sytuację dla pielęgniarek i pacjentów. Pielęgniarki stanowią podstawę placówek medycznych i oczekują należytego traktowania z szacunkiem i objęcie ich wszystkimi zobowiązaniami jakie im się należą

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: