DZIAŁANIA ! czyli NIC SIĘ SAMO NIE ZROBI !

DZIAŁANIA ! czyli NIC SIĘ SAMO NIE ZROBI !

Witam!

Dziś w cyklu „PRZEMYŚLENIA WŁASNE” Działania! Czyli nic się samo nie zrobi…

Stowarzyszenie jutro wraz z setkami osób zainteresowanych naszym losem będzie na Skwerze Hoovera w Warszawie…

Od godziny 12.00 do 15.00 REALNIE z różnymi Fundacjami takimi jak „Grupa ochotnicza MUSSO 4X4, Klubokawiarnia „Życie jest Fajne”, czy osobami prywatnymi jak Pan Jakub Kuroń i Portalem medycznym Upacjenta.pl jak i Stowarzyszeniem „Zielone Mazowsze”, które pojawi się w ramach zjazdu rowerów towarowych, będziemy promować zdrowy styl życia jak i dzielić się problemami związanymi z brakiem Pań i Panów Pielęgniarek i Położnych. Jest to piknik rodzinno-edukacyjny, zaznaczam, że taką formę wybrało stowarzyszenie na zaznaczenie WAGI NASZEGO ZAWODU i jego promocję.

Zależy nam na zmianach! Zależy nam na pacjencie! Zależy nam realnej poprawie warunków pracy! Realnych działaniach w rozwoju polskiego pielęgniarstwa. Chciałbym, aby Polska Pielęgniarka nie musiała mieć dylematu czy pracować w TU czy emigrować. Ale Koleżanki i Koledzy po fachu… NIC SIĘ SAMO NIE ZROBI!!! Dostajemy setki e-maili z prośbami pomocy. Na każdego odpisujemy i staramy się interweniować. Wiec, niech te prośby zamieniają się w deklaracje, bo taki mamy regulamin! I Działajcie razem z nami! Pamiętajcie… TYLKO SOLIDARNOŚCIĄ możemy być wolne/i i niezależne/i!

Nie potrzebujemy nikogo by wziąć los we własne ręce. JA ZAŁOŻYŁAM STOWARZYSZENIE WRAZ Z GRUPĄ WSPANIAŁYCH LUDZI z wizją zmian! I my działamy! CZAS NA WAS!

Pozdrawiam Kasia Kowalska

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: