Walne zgromadzenie Członków Pielęgniarki Cyfrowe

Walne zgromadzenie Członków Pielęgniarki Cyfrowe

Szanowni Państwo,

W imieniu zarządu Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe pragniemy zaprosić na Walne zgromadzenie Członków Pielęgniarki Cyfrowe, które odbędzie się 23 lutego 2019 roku, o godz. 12:00.

Miejscem tegorocznego spotkania jest Łódź, ul. Piłsudskiego 135, budynek B, wejście B2, I piętro.

Podczas zebrania zostaną omówione kluczowe kwestie, nad którymi do tej pory pracowało Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe.

Następnie poruszymy tematy związane z dalszą strategią działań długofalowych  i projektów na rzecz środowiska pielęgniarek i położnych. Odbędzie się również głosowanie, gdzie zostaną wybrani dodatkowi członkowie zarządu i skład komisji rewizyjnej.

Gwarantujemy miłą atmosferę, burzę mózgów, konstruktywne rozmowy i rozwój osobisty. To jedyna i niepowtarzalna okazja do integracji w zespole i poszerzenia horyzontów.

Zapraszamy serdecznie wszystkich obecnych członków Stowarzyszenia, jak również osoby zainteresowane.

*Jeśli nie jest Pan/Pani jeszcze członkiem Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe, a pragnie wziąć udział w najbliższym Walnym, to prosimy zabrać ze sobą wypełnioną i podpisaną deklarację członkostwa.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z misją Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe, jak również pracą w poszczególnych działach (proszę kliknąć w tytuły poniżej):

Deklaracja członkostwa

Struktura organizacyjna

Przypominamy Państwu, że wszyscy członkowie Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe to pielęgniarki i pielęgniarze, którzy mimo aktywności zawodowej, życia rodzinnego i osobistego  pracują społecznie na rzecz całego środowiska pielęgniarskiego, poprzez dzielenie się swoją wiedzą i sprawdzonymi wskazówkami.

Wszyscy jesteśmy aktywnymi uczestnikami w mediach społecznościowych. Uzyskujemy i zbieramy informację od naszych koleżanek i kolegów pielęgniarek i położnych, w celu zgłębiania problemów i niejasności, które dotykają nasze środowisko zawodowe. Nasze działania oparte są na szacunku do naszych czytelników, bowiem wierzymy w ich inteligencję i potencjał zawodowy.

RAZEM ZBUDUJMY NOWOCZESNE PIELĘGNIARSTWO.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ.

Z wyrazami szacunku,

Zarząd Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: