Szkolenie ze skutecznej komunikacji

Szkolenie ze skutecznej komunikacji

We wtorek 11 grudnia 2018 r., w Warszawie, w Sali Aktywności Lokalnej przy ul. Paca 40 odbyło się spotkanie członków Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe.

Głównym celem spotkania było szkolenie ze skutecznej komunikacji interpersonalnej, prowadzone przez Pana Macieja Krzysztoszka, za co serdecznie dziękujemy.

Poznaliśmy najistotniejsze tajniki skutecznej komunikacji przez media społecznościowe, które są naszym najważniejszym kanałem, dzięki któremu docieramy z naszymi informacjami do pielęgniarek, położnych i innych osób zainteresowanych problemami polskiego pielęgniarstwa.

Dzięki wiedzy zdobytej na szkoleniu nasza strona na Facebooku, Twitter, blog i strona internetowa będą działać lepiej i sprawniej, tak by Państwo mieli zawsze dostęp do naszych działań, mogli korzystać z naszych zasobów, a także radzić się w różnych sprawach.

Po zakończeniu szkolenia, wielu z nas miało okazję poznać się w realnym świecie, ponieważ nasze Stowarzyszenie tworzą ludzie z różnych stron Polski. Poruszaliśmy również, między innymi kwestie sukcesów Stowarzyszenia, plany na kolejny rok, a także omawialiśmy problemy, którymi chcielibyśmy się wkrótce zająć.

Mamy nadzieję, że kolejne spotkania odbywać się w coraz szerszym gronie, co zaowocuje większą efektywnością pracy i sukcesami.

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: