… Ja bym już zażądała nie 400, a 800 złotych!!!

… Ja bym już zażądała nie 400, a 800 złotych!!!

 Witam serdecznie dziś cyklu „PRZEMYSLENIA WŁASNE”

Brak reakcji DYREKCJI… Ja bym już zażądała nie 400, a 800 złotych!!!

Solidarnie z BIAŁYMSTOKIEM!!! Czyli co należy zrobić!

Ciekawe, jakie szpital ma dzienne straty??? O tym możecie przeczytać tu w świetnym felietonie (jak to wyglądało w Lublinie) Moniki Drobińskiej i za jej zgodą 🙂 Dzięki!

https://www.facebook.com/monika.drobinska.90/posts/1272797166187186

Koleżanki i koledzy musimy solidarnie wspierać działania naszych koleżanek z Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Białymstoku!  Ba! Zawsze powtarzam TYLKO JEDNOŚCIĄ jesteśmy w stanie jak jeden organizm sprawić by nas słuchano i liczono się z nami!

Parę słów prawdy. Pielęgniarki z Białegostoku są zdeterminowane i na zwolnieniach dzisiaj przebywa 80 osób! Ale dołączą kolejne…To nie wszystko, dyrekcja dosłownie GRA NA CZAS i bagatelizuje nagłe zachorowania. Ba! Nasłano na chore pielęgniarki kontrole ZUS i zawiadomili PROKURATURĘ… Żenada. Rzecznik prasowy nie odbiera telefonu… BO??? Jest na L4 😉 Więc nie omieszkałam zadzwonić do samej dyrekcji. Niestety natłok obowiązków nie pozwolił Pani dyrektor na rozmowę. Umówiłam się na inny termin.

Gdzie dobra wola? W 100% popieram działania chorej i przemęczonej kadry pielęgniarskiej! Wszystko o kontrolach ZUS tu http://www.pielegniarkicyfrowe.pl/2018/04/19/nie-boj-sie-kontroli-zus-gdy-masz-l4-czyli-co-powinnas-es-podczas-naglego-pogorszenia-zdrowia/

Moja własna prośba do pielęgniarek z okolicznych szpitali NIE IDŹCIE NA NADGODZINY póki sytuacja się nie ustabilizuje… Solidarnie wspieramy się!

I moje prywatne GRATULACJE! BIAŁYSTOK TRZYMAM ZA WAS KCIUKI!!!

A Pani dyrektor proponuję szkolenie z komunikacji…

Kasia Kowalska

PS. Oficjalne oświadczenie Stowarzyszenia Pielęgniarki Cyfrowe wysłane do dyrekcji szpitala UDSK w Białymstoku

http://www.pielegniarkicyfrowe.pl/wp-content/uploads/2018/06/oświadczenie-Białystok-1.pdf

 

Stowarzyszenie Pielęgniarki Cyfrowe

Proszę zostaw odpowiedź

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: