LUBLIN PODAJE NA TACY, CO NALEŻY ZROBIĆ !!!

LUBLIN PODAJE NA TACY, CO NALEŻY ZROBIĆ !!!

Witam serdecznie! Dziś w cyklu „PRZEMYŚLENIA WŁASNE”

LUBLIN PODAJE NA TACY, CO NALEŻY ZROBIĆ !!!

PRZYJĘCIA I PLANOWE ZABIEGI SĄ WSTRZYMANE!

Rzecznik również mówi o tym, iż w tym chaosie studenci wykonują tylko to, czego mają się nauczyć pod okiem opiekuna…

Pielęgniarko, czy jesteś w stanie zrozumieć, jak bardzo szkodzisz sobie i innym???

To, co dziś przeczytacie w tym miejscu nie jest przyjemne i zaraz wyleje się na mnie fala hejtu, na którą jestem przygotowana.

Po pierwsze MY jako środowisko jesteśmy skazane na pracę w zespole i współpracę –

to słowo klucz. WSPÓŁPRACA.

Pielęgniarki z Łodzi i Lublina podają nam na tacy, jak powinna wyglądać współpraca!

Żaden szpital nie jest w stanie funkcjonować bez Pań i Panów Pielęgniarek i Położnych. Rozmawiałam z rzecznikiem lubelskiego szpitala.

Na zwolnieniu lekarskim przebywają 132 OSOBY! (Brawo koleżanki!)

Teraz przygotujcie się na TWARDE NEGOCJACJE! NIE POZWÓLCIE na to by dali Wam ochłapy – i nie dajcie się poróżnić. Rzecznik prasowy powiedział jasno „w dalszym ciągu operacje są wstrzymane” PACJENT CIERPI NIE MA ZABIEGÓW! Studenci wcale nie pracują za pielęgniarki!!!

Oni mają te praktyki dawno temu ustalane i nie dajmy się zwieść pozorom, że sytuacja

JEST OPANOWANA, BO NIE JEST !!! Teraz moja dygresja… W grupie Najlepszy zawód (…) 41000 osób, fotki historii, wiadra kwiatów i wiele, wiele innych. W ankiecie, czy pielęgniarstwo to praca odpowiadamy, że praca. Pracy wszędzie jest pod dostatkiem, pracujemy na 2 lub nawet 3 etaty.

Jak piszemy o problemach ze specjalizacją, czy nierównym traktowaniu jest ok.

Tylko zastanówmy się realnie. Czy jesteśmy gotowi, by być niezależni jak pielęgniarki w Lublinie i Łodzi??? My ze Stowarzyszeniem Pielęgniarki Cyfrowe TAK!!! A WY?

Również myślę, że TAK !!! Tylko WIARY ! Bo, jak już wcześniej pisałam, My już robimy te zmiany! Inteligencja zbiorowa! To nasz cel!

Potocznie się mówi „Co dwie głowy to nie jedna!” My mówimy : Inteligencja zbiorowa, jako działanie grupy, tak aby była jednym skoordynowanym bytem, który potrafi swą inteligencję wzmacniać i wspierać przez poszczególne osoby. Kartezjańskie ‚myślę, więc jestem’, ZMIENIAMY NA „MYŚLIMY, WIĘC JESTEŚMY! Zadam pytanie jeszcze raz. Czy masz świadomość, że aby zmiany były realne, to realnie zacząć musimy je od siebie?

Koleżanko i kolego po fachu… Jednostka ginie w tłumie.

Gdy jest TŁUM JEDNOSTEK to MAMY MOC ! Wraz ze Stowarzyszeniem rozpoczynamy AKCJE #PielegniarkaChoruje #PielegniarkaDbaOsiebie #PielęgniarkaMaWłasneŻycie #jedenetat. Cykl artykułów i planowany miesiąc chorej pielęgniarki już wkrótce.

Pozdrawiam wszystkich wytrwałych w zawodzie!

Kasia Kowalska

Proszę zostaw odpowiedź

3 komentarze do wpisu „LUBLIN PODAJE NA TACY, CO NALEŻY ZROBIĆ !!!

  1. Kocham Cie Kasiu za takie wpisy chociaż Cię nie znam. Bunt rodzi się wszędzie ale niestety brak Wiary, stara kadra, która mówi cytuje ,, a z czego dyrektor da nam więcej ‚’’ podcina skrzydła innym, którzy są zdeterminowani i gotowi na zmiany i walkę o nasze dobro. Powoli powolutku jest nas coraz więcej i jest szansa. To już sukces???

  2. Bardzo wam dziękuję za takie wpisy! Dzięki nim Wiemy, że warto walczyć o nasze środowisko i próbować…Próbować bez końca 🙂 Nawet jak z 1000 kroków tylko jeden będzie trafny to WARTO próbować i wiedzieć,że robimy wszystko by było lepiej. Teraz wraz ze Stowarzyszeniem robimy „AKCJĘ” informacyjną, iż Panie i Panowie Pielęgniarki mają prawo dbać o siebie, aby pacjent miał do dyspozycji wypoczętą pielęgniarkę na jednym etacie, która nie jest sama na zmianie i jest zdrowa… Myślę, że sierpień to dobry miesiąc. 😉

Dodaj komentarz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this: